Новорічне свято для дітей пільгової категорії

26.12.2018 року на базі Харківського міського палацу дитячої на юнацької творчості проведено районне новорічне свято для дітей пільгового контингенту з числа учнів 3-6 класів закладів загальної середньої освіти Московського району. Привітав малюків зі святом Нового року голова Адміністрації Московського району Харківської міської ради, депутат ХМР Олег Миколайович Товкун. На святі також була присутня начальник Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Оксана Володимирівна Гресь. Малюки переглянули чудову виставу, підготовлену гуртківцями Палацу, і отримали солодкі новорічні подарунки від народних депутатів України Д.В.Святаша і В.Ю.Мисика.