Харківська спеціалізована школа № 177 Харківської міської ради Харківської області заснована в 1996 році як самостійна спеціалізована початкова школа з поглибленим вивченням німецької мови.

наша школа

ХСШ № 177 - це “Школа щасливого дитинства”, де діти навчаються, розвиваються, пізнають навколишній світ, отримують емоційне задоволення від самого процесу засвоєння знань, мають змогу розвивати свої здібності в гуртках за інтересами.

/Files/photogallery/1/PB200035.JPG

Першим директором школи була Кощеєва Лідія Леонідівна, яка очолювала школу з 1996 року по 2006 рік.

З 2006 року по 2016 рік керівником ХСШ № 177 була Бойко-Сазонова Лариса Іванівна

/Files/images/2 Сентябрь 2009 г. (2).jpg

Наша школа працює у І зміну. Для дітей 1-4-х класів діє група подовженого дня, де наші маленькі школярі грають, відпочивать, спілкуються і звичайно разом зі своїми вчителями роблять домашні завдання. Для наших найменших учнів (1-х класів) організовано денний сон, оскільки ми дбаємо про здоров'я наших дітей.

Викладання математики, української мови здійснюється за науково-педагогічним проектом “Росток”. Це інноваційна програма підготовки учнів до логічного сприйняття навчального матеріалу, яка дозволяє учням самостійно прогнозувати рішення, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки.

У першому класі впроваджується експериментальна програма "Інтелект України". На кінець І семестру цього року діти показали високий рівень (рівень 2-3-го класу) з математики та української мови, українського читання (120 слів за хв).

Всі предмети в школі викладаються українською мовою.

У нашій школі німецька мова вивчається з першого класу. Вже змалку/Files/images/DSC01868.JPG наші діти знайомляться з культурою Німеччини, її традиціями. З кожним роком вони примножують свої знання. 97% наших випускників далі вступають до 23 гімназії, яка в свою чергу дає можливість дітям отримати "Das Deutsche Sprachdiplom". В школі також діють безкоштовні німецькі гуртки: "Deutsch mit Spaß"

У школі з вересня 2004 року було створено дитяче об'єднання „Веселка”, членами цього об'єднання стали всі учні нашої школи.

Веселка

Також у школі є безкоштовний спортивний гурток.

Ми піклуємося про здоров'я наших дітей, тому між уроками ми маємо великі перерви-прогулянки! Діти мають час відпочити, набратися сил та поспілкуватися один з одним.

/Files/images/DSC03823.JPG