Витяг з протоколу

педагогічної ради

Харківської спеціалізованої школи І ступеня № 177

Харківської міської ради Харківської області

від 26.05.2017 № 7

Голова педагогічної ради: Безрук Г.А.

Секретар: Борсук Н.І.

Присутні: Довгаль Н.О., Кирилюк Н.В., Шепель С.А., Хайрова І.В., Дуб В.В., Стаднік Л.В., Польотова О.В., Медведєва О.М., Шкірко С.П., Малишев В.І., Волошина І.О., Ситнік А.В.

Відсутні: Панкова М.О.(тимчасова непрацездатність)

Порядок денний

6. Переведення учнів 1-3-х класів до наступного класу.

Довгаль Н.О.

7. Про переведення учнів 4-х класів до 5-го класу та випуск зі школи.

Довгаль Н.О.

6.СЛУХАЛИ:

Довгаль Н.О., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що, керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.9 Статуту Харківської спеціалізованої школи І ступеня № 177 Харківської міської ради Харківської області», на підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань, учні 1-3-х класів мають бути переведені до наступного класу

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Взяти інформацію до відома.

2. Перевести учнів 1-3-х класів до наступного класу:

- з 1-А класу до 2-А класу:

1. Ахрименка Давида Миколайовича
2. Ахрименка Ігната Миколайовича
3. Атояна Артема Грачійовича
4. Бірюка Михайла Сергійовича
5. Болотова Артема Владиславовича
6. Варьонова Максима Олександровича
7. Верлоку Марію Денисівну
8. Данилову Анастасію Денисівну
9. Дороніна Данила Олександровича
10. Дядечка Андрія Володимировича
11. Золотарьову Анну Юріївну
12. Каратаєва Мирослава Олександровича
13. Кузовкіну Єлизавету Сергіївну
14. Лебеденка Антона Олександровича
15. Луценко Яну Павлівну
16. Мірошника Тимофія Денисовича
17. Плевака Сергія Олександровича
18. Реблян Дар’ю Володимирівну
19. Самаріна Ярослава Віталійовича
20. Севрюкова Олексія Івановича
21. Сєрика Дениса Сергійовича
22. Смоляну Валерію Олегівну
23. Сухоставцеву Таїсію Віталіївну
24. Тарликової Владислави Самерівни
25. Третьякову Марію Костянтинівну
26. Цоміну Анжеліку Артемівну
27. Чухрия Михайла Олександровича
28. Шульгу Кирила Владиславовича
29. Яковлева Тимофія Сергійовича

- з 1-Б класу до 2-Б класу:

1. Білошапку Капітоліну Дмитрівну
2. Біляєву Вероніку Артемівну
3. Букатар Софію Максимівну
4. Глушко Мілану Олександрівну
5. Гребенюка Назара Богдановича
6. Дорошева Тимура Андрійовича
7. Євсєєву Ніну Максимівну
8. Запрягіна Гліба Руслановича
9. Іванова Артема Павловича
10. Іріч Єву Андріївну
11. Кіпоренка Ярослава Юрійовича
12. Кобець Софію Денисівну
13. Козеєва Єлисея Костянтиновича
14. Колеснікова Георгія Євгеновича
15. Костічеву Олександру Артемівну
16. Кошелєва Микиту Романовича
17. Кравцову Мар’яну Олексіївну
18. Кудімова Філіпа Олександровича
19. Левченка Софію Олександрівну
20. Мамєдова Руслана Назімовича
21. Мордвинова Даміра Костянтиновича
22. Польшина Олександра Олександровича
23. Рибіна Івана Сергійовича
24. Рубана Дениса Ігоровича
25. Сазонова Романа Юрійовича
26. Сосницьку Дар’ю Сергіївну
27. Стрюка Владислава Сергійовича
28. Тимошенка Олега Миколайовича
29. Фурта Івана Івановича
30. Хижну Владу Віталіївну

- з 2-А класу до 3-А класу:

1. Абрамова Аркадія Геннадійовича 2. Аль Саєда Аміра Салемовича
3. Алькіна Марата Айдаровича
4. Антонова Владислава Максимовича
5. Бердичевського Михайла Олександровича
6. Бутенко Світлану Олексіївну 7. Воронцову Дар’ю Ігорівну
8. Гармаша Олександра Олександровича
9. Гебултовську Валерію Дмитрівну
10. Жаркова Матвія Володимировича
11. Житник Єлизавету Євгенівну
12. Качаєва Микиту Олександровича
13. Кроль Анну Андріївну
14. Лишка Лева Віталійовича
15. Мальчуженко Єву Євгенівну
16. Мележик Аліну Андріївну
17. Мірошника Івана Денисовича
18. Орзул Софію Олександрівну
19. Рижкову Єву Романівну
20. Мацевицьку Юлію Олександрівну 21. Харчілаву Софію Михайлівну
22. Свергунову Валерію Артемівну
23. Скакодуба Деміда Артемовича 24. Скорохода Івана Олексійовича
25. Сосєдка Іллю Дмитровича
26. Сосєдко Ладу Дмитрівну
27. Хмару Олексія Володимировича
28. Шкирю Максима Олександровича
29. Якубова Жана Олеговича
30. Якубовську Юлію Дмитрівну

- з 2-Б класу до 3-Б класу:

1. Алдобаєву Фаїну Батирівну
2. Баранова Владислава Олеговича
3. Белозерцеву Дар’ю Ігорівну
4. Бикову Дар’ю Романівну
5. Грея Івана Сергійовича
6. Євдокименка Ярослава Анатолійовича
7. Зотова Олега Вячеславовича
8. Іванова Кирила Павловича
9. Карташова Єгора Сергійовича
10. Козирєва Лева Дмитровича
11. Кулабухова Руслана Андрійовича
12. Лежаву Софіко Рамазіївну
13. Литовченка Костянтина Віталійовича
14. Максимейка Володимира Артемовича
15. Марущак Кіру Андріївну
16. Марущак Дар’ю Дмитрівну
17. Нестеренка Артема Андрійовича
18. Савченка Андрія Сергійовича 19. Самохвалову Софію Мирославівну
20. Сеніну Єлизавету Сергіївну
21. Сіухіна Владислава Юрійовича
22. Смєлую Юлію Олександрівну
23. Терещенко Аллу Андріївну
24. Тріпельця Іллю Андрійовича
25. Філіппенкова Владислава Олексійовича
26. Шафоростова Івана Олександровича
27. Ягодіна Даніїла Володимировича
28. Яким Вероніку Дмитрівну

- з 3-А класу до 4-А класу:

1. Бабкову Марію Ігорівну

2. Бондаренко Анну Юріївну

3. Ващенко Софію Вячеславівну

4. Вишкевич Діану Володимирівну

5. Гаджиєву Нігар Канан кизи

6. Гикового Мирослава Володимировича

7. Гуляєва Кирила Олексійовича

8. Єфіменко Анну Олексіївну

9. Івакіна Івана Володимировича

10. Істоміна Максима Сергійовича

11. Кійко Марію Андріївну

12. Котелевську Анастасію Сергіївну

13. Кучеревську Юлію Олексіївну

14. Лавріненко Ксенію Олександрівну

15. Левченко Маргариту Віталіївну

16. Литвиненко Альбіну Владиславівну

17. Махоніну Софію Олександрівну

18. Підбуцьку Поліну Сергіївну

19. Рзаєва Нура Ельбрус огли

20. Семеней Ольгу Олександрівну

21. Ткаленка Богдана Олександровича

22. Трубіцину Весту Романівну

23. Усатенка Руслану Ельданизовича

24. Холова Бісмілло Махмарахімовича

25. Холову Наргіс Махмарахімівну

26. Шапиро Соню Володимирівну

27. Щербака Максима Михайловича

- з 3-Б класу до 4-Б класу:

1. Босого Богдана Віталійовича

2. Вендіну Діану Олегівну

3. Верменко Софію Максимівну

4. Гаврилова Давида Анатолійовича

5. Гомаду Олександра Валентиновича

6. Івашуру Олександру Миколаївну

7. Карандашова Саву Георгійовича

8. Крамаренка Дмитра Володимировича

9. Латинцеву Есфір Романівну

10. Митрофанова Богдана Валентиновича

11. Монакова Станіслава Дмитровича

12. Назаревського Владислава Вячеславовича

13. Островського Микиту Олеговича

14. Ремізову Анастасію Артурівну

15. Рульову Евеліну Олександрівну

16. Салацького Максима Ігоровича

17. Сидорчук Ксенію Вікторівну

18. Спесивцеву Альону Андріївну

19. Стасенко Злату Віталіївну

20. Степанченко Поліну Дмитрівну

21. Тарасова Дениса Євгенійовича

22. Харченко Анастасію Олександрівну

23. Шевченко Дарію Олександрівну

24. Шейна Овдія Олександровича

25. Швець Вероніку Олександрівну

26. Шеховцову Анастасію В’ячеславівну

27. Шкурко Альону Олександрівну

28. Шульгу Артема Ренатовича

3. Класним керівникам 1-3-х класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…».

До 02.06.2017


7.СЛУХАЛИ:

Довгаль Н.О., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка доповіла, що учні 4-х класів засвоїли програмний матеріал Держстандарту початкової загальної освіти, та, керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.9 Статуту Харківської спеціалізованої школи І ступеня № 177 Харківської міської ради Харківської області», на підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань, учні 4-х класів переводяться до 5-го класу та випускаються зі школи.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Взяти інформацію до відома.

2. Перевести до 5-го класу наступних учнів 4-х класів:

1. Абдуллоєва Фарідуна Лутфіллойовича
2. Асєєву Юлію Віталіївну
3. Ведмедь-Бєлоусову Марію Андріївну
4. Виноградова Нікіту Максимовича
5. Гадяцького Нікіту Руслановича
6. Говоруху Майю Олександрівну
7. Горєлову Дар’ю Євгеніївну
8. Гур’єва Олександра Дмитровича
9. Дмитренко Карину Андріївну
10. Дудка Сергія Ігоровича
11. Калашникова Микиту Сергійовича
12. Калашнікову Софію Андріївну
13. Колупаєву Діану Віталіївну
14. Коряк Роландаса Григорійовича
15. Медведєву Аліну Олегівну
16. Мезенцеву Дар’ю Вячеславівну
17. Мікоян Вероніку Олексіївну
18. Ракітську Анастасію Сергіївну
19. Рекачинського Богдана Євгенійовича
20. Рідкокашу Артема Юрійовича
21. Рижкова Антона Дмитровича
22. Стеценко Камілу Русланівну
23. Сукясова Олександра Дмитровича
24. Устименко Єву Сергіївну
25. Хавелову Валерію Дмитріївну
26. Шелудько Емму Олегівну
27. Ярмак Софію Олександрівну
28. Барську Сівіль Алігусейнівну
29. Водоріза Артура Андрійовича
30. Головського Микиту Євгеновича
31. Гузенко Софію Антонівну
32. Данільцева Георгія Вікторовича
33. Дягілеву Віолетту Дмитрівну
34. Єгоренко Дар’ю Сергіївну
35. Ємельяненка Єгора Ярославовича
36. Ємельяненко Алісу Ярославівну
37. Ємельяненко Олесю Ярославівну
38. Єфремову Анну Володимирівну
39. Камілова Мухаммада Юсуфа Хуснідіновича
40. Капашина Олександра Максимовича
41. Карапетян Ангеліну Шагенівну
42. Ковтуна Євгенія Павловича
43. Колісника Єгора Олександровича
44. Луханіну Ксенію Олександрівну
45. Макаренко Алісу Ігорівну
46. Мартинюка Сергія Сергійовича
47. Науменка Дениса Ігоровича
48. Отабака Уулу Хожиакбара
49. Соколову Валерію Євгенівну
50. Ступіну Лілію Євгенівну
51. Харсіка Руслана Артемовича
52. Христенка Максима Сергійовича
53. Хижняка Георгія Сергійовича
54. Шкрябко Катерину Миколаївну
55. Шматко Євгенію Андріївну
56. Юрченко Ніну Миколаївну

3. Вважати вищезазначених учнів 4-х класів випущеними.

4. Класним керівникам 4-х класів Панковій М.О. та Шепель С.А. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».

До 02.06.2017

Голова педагогічної ради Г.А. Безрук

Секретар педагогічної ради Н.І. Борсук

Кiлькiсть переглядiв: 21