Прибирання шкільної території

03.12.2018 педагогічний колектив та батьки взяли участь у міському суботнику. Адміністрація ХСШ № 177 висловлює щиру подяку батькам Силки Олексія(1-Б клас), Аверіної Єви ( 1-Б клас), Посмітного Микити ( 1-Б клас), Вендіна Данила ( 1-Б клас), Бакуменка Марка ( 1-Б клас), Збукера Даніїла ( 1-Б клас), Немчинова Даніїла ( 1-Б клас), Артюшенка Олексія( 1-Б клас), Антонових Іллі та Владислава (2-А та 4-А), Кудіна Дмитра (2-А клас), Котенко Ірини (2-А клас), Самаріна Ярослава (3-А клас), Кузовкіної Лізи (3-А клас), Луценко Яни (3-А клас), Левченко Софії (3-Б клас), Лишка Лева (4-А клас), Якубовської Юлії (4-А клас), Алькіна Марата (4-А клас). Дякуємо за виконану роботу, за турботу про чистоту і красу нашої школи. Добрі справи залишаються непоміченими-вони є величезним прикладом для наших дітей!