ШКІЛЬНИЙ ЕТАП XVI МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ "ПУТІВКА В НАУКУ"

В ХСШ № 177 пройшов І (шкільний етап) XVI міської олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку". Учні випускних класів писали олімпіаду з таких предметів: природознавство, українська мова та математика. Призові місця посіли такі учні. Природознавство: І місце - Крамаренко Дмитро 4-Б клас, ІІ місце - Бондаренко Ганна 4-А клас, ІІІ місце - Підбуцька Поліна 4-А клас. Українська мова: І місце - Ремізова Анастасія 4-Б клас, ІІ місце - Шеховцова Анастасія 4-Б клас, ІІІ місце - Семеней Ольга 4-А клас та Івашура Олександра 4-Б клас. Математика: І місце - Вендіна Діана 4-Б клас, ІІ місце -Сулхдост Лайлі 4-Б клас, ІІІ місце - Усатенко Руслан 4-А клас.