Витяг
з Постанови Кабінету Міністрів України

від 22 серпня 1996 №1004

Про запровадження шкільної форми
для учнів середніх закладів освіти

На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. №417 (417/96) «Про шкільну для учнів середніх закладів освіти»
Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити зразки шкільної форми для учнів середніх закладів освіти за моделями, запропонованими Міністерством промисловості, Міністерством освіти, Міністерством економіки, Міністерством охорони здоров’я, згідно з додатком.

2. Шкільну форму для учнів середніх закладів освіти запроваджувати поетапно: у 1-3 (4) класах – з 1 січня 1997 р., 5-11 (12) класах – з 1 вересня 1997 року.

3. Установити, що діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, у тому числі ті, що перебувають під опікою громадян, забезпечуються шкільною формою безкоштовно відповідно до норм, передбачених для цієї категорії дітей.

Комплект шкільної форми для юнаків (зразки 23-25)
Костюм напіввовняний, що складається з двобортного піджака та штанів (одного кольору або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Комплект шкільної форми для дівчаток (зразки 23-25)
Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів або сарафана (одного кольору, картаті або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модальні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Міністр
Кабінету Міністрів України В.Пустовойтенко

Витяг з засідання ради школи від 22.05.2008 протокол № 12

Голова ради : Дмитрук О.О.
Секретар ради : Милаш В.В.

Порядок денний:

3. Про затвердження зразків шкільної форми

( Доповідач Калашник А.М.- член ради школи).

СЛУХАЛИ:

Калашник А.М., про затвердження зразків шкільної форми. Вона звітувала про проведену роботу по школі щодо визначення зразка шкільної форми для учнів на 2008-2009 н.р. Було відзначено, що протягом ІІ семестру по класах проводилися конкурси на кращий зразок шкільної форми, далі на засіданні шкільного самоврядування був обраний остаточний варіант, а саме: світла сорочка і чорний костюм для хлопчиків та дівчат ( брюки або спідниця та піджак).

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Затвердити такий зразок шкільної форми для учнів з 01 вересня 2008 року: світла сорочка та чорний костюм.

2.Провести серед батьків роз’яснювальну роботу з питання дотримання зазначеного зразка шкільної форми як обов’язкового для забезпечення вимог до учнів під час навчально-виховного процесу.

Витяг з засідання ради школи від 25.08.2009 протокол № 1

Голова ради : Дмитрук О.О.

Секретар ради : Милаш В.В.

Порядок денний:

4. Про затвердження емблеми для шкільної форми учнів школи

( Доповідач Карпенко О.Г. – заступник директора з навчально-виховної роботи).

СЛУХАЛИ:

Карпенко О.Г., про затвердження емблеми для шкільної форми. Вона звітувала про проведену роботу по школі щодо визначення емблеми для шкільної форми учнів. Було відзначено, що протягом ІІ семестру 2008-2009 н.р. по класах проводилися конкурси на кращий зразок емблеми для шкільної форми, далі на засіданні шкільного самоврядування був обраний остаточний варіант. Необхідність введення емблеми школи пов’язана з бажанням учнів мати відмінну рису, особистий логотип, символ приналежності до СПШ № 177 серед учнів інших шкіл району.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.Затвердити запропонований зразок емблеми для шкільної форми учнів.

2.Запровадити з 01 вересня 2009 року емблему як обов’язковий атрибут шкільної форми учнів школи.

/Files/images/форма.JPGпершокласники

/Files/images/знак.jpgзначок