Кафедра німецької мови

Шановні відвідувачі нашого сайту! Ми спеціалізуємося на вивченні німецької мови, тому хочемо познайомити Вас зі своєю роботою.

На нашій кафедрі працюють 5 вчителів німецької мови: 2 вчителі мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", 2 вчителі є "спеціалістами другої категорії", 1 вчитель - спеціаліст.

/Files/photogallery/1/хайрова.jpg Хайрова Ірина Володимирівна, вчитель вищої категорії. Педагогічне кредо: ”Щоб відкрити перед учнями іскорку знань, учителеві треба увібрати море світла, ні на хвилину не відходячи від променів вічносяючого сонця знань, людської мудрості.” Керівник німецького гуртка "Schauspielstudio"

/Files/images/DSC04217.JPGДовгаль Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії. Педагогічне кредо: "Педагогічне покликання неможливе без гармонії серця й розуму", "Вчитель перестає бути вчителем, якщо він перестає вчитися".

/Files/images/P1020366.JPG

Губарева Анна Олександрівна, спеціаліст другої категорії. Педагогічне кредо: " Хорошому вчителеві достатньо володіти лише двома якостями – великими знаннями та великим серцем". Керівник гуртка "Landeskunde".

/Files/photogallery/1/PB200017.JPG

Тіслова Оксана Олексіївна, спеціаліст другої категорії. Педагогічне кредо: "Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності" Керівник гуртка "Ich lese sehr gern!"

Малишев Володимир Іванович

У нашій школі німецька мова вивчається з першого класу. Вже змалку наші діти знайомляться з культурою Німеччини, її традиціями. З кожним роком вони примножують свої знання.

По закінченню нашої школи діти мають рівень А1.

99% наших випускників далі вступають до 23 гімназії, яка в свою чергу дає можливість дітям отримати "Das Deutsche Sprachdiplom".

В школі також діють безкоштовні німецькі гуртки: "Schauspielstudio", "Landeskunde", "Wir lesen sehr gern"

Präsentation der Schule 1

Präsentation der Schule 2