Кафедра німецької мови

Шановні відвідувачі нашого сайту! Ми спеціалізуємося на вивченні німецької мови, тому хочемо познайомити Вас зі своєю роботою.

В нашій школі німецька мова вивчається з 1-го класу тричі на тиждень. Вивчаючи німецьку мову, учні знайомляться з культурою та традиціями німецького народу. З кожним роком вони примножують свої знання та по закінченню школи мають рівень А1.

На нашій кафедрі працюють 7 вчителів німецької мови, з яких 2 вчителі знаходяться у відпустці для догляду за дитиною.

Всі вчителі німецької мови мають вищу освіту.

Кваліфікаційні категорії:

• 2 вчителі мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії",
  • 4 вчителі є "спеціалістами другої категорії",
  • 1 вчитель - спеціаліст.

Знайомтесь!

/Files/photogallery/1/хайрова.jpg Хайрова Ірина Володимирівна, вчитель вищої категорії. Педагогічне кредо: ”Щоб відкрити перед учнями іскорку знань, учителеві треба увібрати море світла, ні на хвилину не відходячи від променів вічносяючого сонця знань, людської мудрості.” Керівник німецького гуртка "Deutsch mit Spaß (Німецька з задоволенням"

/Files/images/DSC04217.JPGДовгаль Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії. Педагогічне кредо: "Мало знати - потрібно й використовувати. Мало бажати - потрібно й робити (Й.Гете)".

/Files/images/P1020366.JPG

Губарева Анна Олександрівна, спеціаліст другої категорії. Педагогічне кредо: " Хорошому вчителеві достатньо володіти лише двома якостями – великими знаннями та великим серцем". На данний час знаходиться у відпустці для догляду за дитиною.

/Files/photogallery/1/PB200017.JPG

Тіслова Оксана Олексіївна, спеціаліст другої категорії. Педагогічне кредо: "Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності". На данний час знаходиться у відпустці для догляду за дитиною

/Files/images/малышев.JPG Малишев Володимир Іванович, спеціаліст другої категорії. Педагогічне кредо: "Нічого неможливого у житті немає".

Під час роботи на базі школи табору відпочинку з денним перебуванням "Веселка" організовуються мовні загони, де учні 3-4-х класів мають можливість поглиблювати свої знання з німецької мови.

Галерея "Фотозвіт роботи мовних загонів"

Präsentation der Schule 1

Präsentation der Schule 2