від 04.10.2010 _925__

Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

На виконання Державної програми «Вчитель», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2002 р. № 379, та враховуючи лист Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 24.06.2010 №3352, висновки комісії з інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, з метою подальшої реалізації завдань науково-педагогічного проекту «Інтелект України)»

НАКАЗУЮ:

1. Схвалити діяльність педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів: навчально-виховного комплексу №169 м. Харкова, Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області, загальноосвітньої школи І-ІII ступенів № 142 м. Харкова шодо виконання Програми II (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Створення системи супроводження навчання, виховання та розвитку академічно обдарованих дітей дошкільного та молодшого шкільного віку».

2. Відповідно до висновків Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки.
затвердити Звіт про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу та
Програму III (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи, що
додаються.

3. Затвердити Концепцію розвитку науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та Програму розвитку науково-педагогічного проекту «Інтелект України» на період до 2015 року, що додаються.

4. Надати статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня: загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 103 м. Харкова; гімназії № 144 м. Харкова; спеціалізованій школі І-Ш ступенів №156 м.Харкова; загальноосвітній школі І ступеня № 176 м. Харкова; спеціалізованій школі І ступеня №177 м.Харкова; Циркунівській загальноосвітній школі І-ИІ ступенів Харківської районної ради Харківської області.

5. Дозволити вищезгаданим загальноосвітнім навчальним закладам працювати за експериментальними навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня та за умови прийняття відповідного рішення органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування відкривати перші класи і групи продовженого дня з граничним наповненням від 20 учнів у класі (наказ Міністерства освіти і науки від 28.09.2009 № 898).

6. Головному управлінню освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (Шаповал Р.В.) надавати допомогу визначеним загальноосвітнім навчальним закладам у забезпеченні необхідних умов в організації та проведенні дослідно-експериментальної роботи.

7. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):
надавати науково-методичну допомогу в організації та проведенні

заходів щодо реалізації Програми розвитку науково-педагогічного проекту «Інтелект України» на період до 2015 року;

заслухати звіт про роботу експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів всеукраїнського рівня у травні - червні 2011 року.

8. Розмістити наказ на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки www.mon.gov.ua.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Жебровського Б.М.

Міністр Д.В. Табачник