/Files/photogallery/sq.png Електронна реєстрація до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

/Files/images/0_1-a/photo_2023-03-23_09-50-05.jpg

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Вас вітає комунальний заклад
"Харківська початкова школа №177
Харківської міської ради"

/Files/images/0_1-a/msg1047866316-76505.jpg

*********************************************

В колосках, снігу і в жовтім листі,

у квітках і вранішній росі

наша школа в сонячнім намисті

радо зустрічає дітлахів.

Школа радості відкритими дверима

нас веде у світ добра і знань.

Кожному із нас дарує крила

школа успіхів і школа сподівань.

Місія школи: розвиток здорової і самодостатньої особистості, здатної до творчої діяльності та позитивного мислення, шляхом впровадження філософії ефективного партнерства.

Комунальний заклад "Харківська початкова школа № 177 Харківської міської ради" - це сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, школа самореалізації особистості, школа життєтворчості.

Мова навчання - українська.

Станом на 01.03.2024 в закладі освіти функціонують 8 класів та навчаються 172 учні.

На час воєнного стану навчання в 1-4-х класах організовано за дистанційною формою навчання за допомогою освітніх інтернет-платформ Google classroom, miyklas, "Всеосвіта", "На урок". заняття у синхронному режимі проводяться з використанням відеоконференцій у ZOOM. Для забезпечення оперативної комунікації застосовується мобільний зв'язок, месенджери Viber та Telegram, електрона пошта.

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_school177.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.